Bufalo Çikolata

BUFALO TOPLU 15 KUTU

5,700.00 Fiyatlarımıza KDV Dahildir
İndirim!

Bufalo Çikolata

Bufalo Çikolata 10lu

Orijinal fiyat: ₺400.00.Şu andaki fiyat: ₺390.00. Fiyatlarımıza KDV Dahildir
İndirim!

Bufalo Çikolata

Bufalo Çikolata 9lu

Orijinal fiyat: ₺380.00.Şu andaki fiyat: ₺360.00. Fiyatlarımıza KDV Dahildir
İndirim!

Bufalo Çikolata

Bufalo Çikolata 8li

Orijinal fiyat: ₺375.00.Şu andaki fiyat: ₺335.00. Fiyatlarımıza KDV Dahildir
İndirim!

Bufalo Çikolata

Bufalo Çikolata 7li

Orijinal fiyat: ₺370.00.Şu andaki fiyat: ₺310.00. Fiyatlarımıza KDV Dahildir
İndirim!

Bufalo Çikolata

Bufalo Çikolata 6lı

Orijinal fiyat: ₺310.00.Şu andaki fiyat: ₺260.00. Fiyatlarımıza KDV Dahildir
İndirim!

Bufalo Çikolata

Bufalo Çikolata 5li

Orijinal fiyat: ₺335.00.Şu andaki fiyat: ₺285.00. Fiyatlarımıza KDV Dahildir
İndirim!

Bufalo Çikolata

Bufalo Çikolata 4lü

Orijinal fiyat: ₺280.00.Şu andaki fiyat: ₺240.00. Fiyatlarımıza KDV Dahildir
İndirim!

Bufalo Çikolata kldgklşgds

Bufalo Çikolata 3lü

Orijinal fiyat: ₺245.00.Şu andaki fiyat: ₺210.00. Fiyatlarımıza KDV Dahildir
İndirim!

Bufalo Çikolata

Bufalo Çikolata 2li

Orijinal fiyat: ₺230.00.Şu andaki fiyat: ₺180.00. Fiyatlarımıza KDV Dahildir
İndirim!

Bufalo Çikolata

Bufalo Çikolata 12’li

Orijinal fiyat: ₺540.00.Şu andaki fiyat: ₺420.00. Fiyatlarımıza KDV Dahildir

Performans Artırıcı Bufalo Çikolata

Cinsel performansı artıran ve etkili bir birliktelik yaşanmasına olanak sunan bufalo çikolataözel formülüyle hem lezzetli hem de son derece başarılı bir üründür. Ünisex kullanıma uygundur. Kadınlarda ve erkeklerde son derece etkili performans sağlıyor. İstek artırmanın yanı sıra enerji vererek zevkli anların saatler boyu devam etmesinde etkin rol oynuyor.

Bufalo Enerji Veren Çikolata 

Cinsel sağlık ürünleri arasında en çok ilgi gören çeşitler, performans artırıcı ve enerji verici türlerdir. Genellikle tablet halinde piyasada bulunan bu ürünlerin içecek ve jel formları da vardır. Fakat kullanım kolaylığı ve lezzet açısından seçici davrananlar çikolata formunda enerji verici sağlık ürünlerini tercih ediyor., cinsel performans artırıcı ve uzun süre ereksiyon sağlayan çikolata üreterek müşterilerinden tam not alıyor.

Bufalo Çikolata Nasıl Kullanılır?

Bufalo Çikolata, 20 gramlık paketler halinde ambalajlanmıştır. Her bir paket tek kullanımlık olup hem kadın hem de erkeklerin tüketmesine uygundur. Lezzetli bir aromaya sahip olduğu için keyifle tüketebilirsiniz. Etkili bir performans için ilişkiden 30 dakika önce tüketilmesi gerekiyor. Tek seferde çikolatanın tamamı tüketilmelidir. Kalp şeklinde tasarlanmış Bufalo enerji verici  yarım saat içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Çikolatayı tok karna tükenmek gerekiyor. Erken boşalma sorunu olan ya da cinsel isteksizlik yaşayan çiftler için mucizevi etkiler gösteriyor.

Bufalo Enerji Veren Çikolata Yan Etkileri

Bufalo konusunda herhangi bir yan etki tespit edilmemiştir. Sağlıklı ve doğal içeriği tamamen bitkiseldir. Kakao ile lezzetlendirilen ürün, muadilleri ile birebir aynı etkiye sahiptir. Yetişkinlerde günde bir tane kullanılmasında sakınca yoktur. Fakat diyabet, tansiyon veya kalp rahatsızlığı olan kişilerin ve hamilelerin mutlaka doktor kontrolünde tüketmesi önerilir

Bufalo Çikolata Kullanım Koşulları

Bufalo yetişkinler için uygundur. Bu yüzden 18 yaşın altındaki kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, kendi ambalajında muhafaza edilmelidir. Cinsel gücü artıran, enerji veren ve sertleşme problemini ortadan kaldıran ürün 24 saat arayla tüketilmelidir. Eğer doz aşımı olursa vakit kaybetmeden doktora başvurmak gerekiyor. Kuru ve serin bir yerde saklayabilirsiniz. Ürünü güvenilir firmalardan satın almak da son derece önemlidir. Son kullanma tarihine de özellikle dikkat etmek gerekiyor. Bufalo Çikolata, ilaç değil bitkisel gıda takviyesidir. Bu yüzden reçete ile satılmıyor.